Проведено ІІ тур І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/hqdefault.jpg)
03.12.2020 відбувся ІІ тур (контрольна робота) І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук онлайн на платформі Zoom , в якому взяли участь 6 учнів 8-х, 10-11-х класів із 6 ЗЗСО Краснокутського району.